Sectie-indeling

Onze gemeente is onderverdeeld in 13 secties. Iedere sectie heeft een eigen sectieouderling en lokaal wijkteam. Er zijn twee senioren-secties.

Toon straten / adressen van

straat sectie ouderling
* 75+ leden in alle overige straten (niet sectie 8) 13 C. van Steeg
* Voorkeurleden Buiten Goeree-Overflakkee 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Den Bommel 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Goedereede 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Herkingen 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Melissant 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Middelharnis 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Nieuwe-Tonge 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Ouddorp 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Oude-Tonge 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Sommelsdijk 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Stellendam 7 A. Zoutendijk
 
1
sectie ouderling
1e Stoofweg 1 G.J. Adriaanse
 
2
sectie ouderling
2e Stoofweg 1 G.J. Adriaanse
 
A
sectie ouderling
Acacia 10 D.E. van Putten
Acacia (75+ leden) 8 C. Besuyen
Achterdorp 4 G.C.P. de Dreu
Akelei 1-63 8 C. Besuyen
Akelei 2-32 10 D.E. van Putten
Akkerleeven 12 P.W.(Perry) Machielse
 
B
sectie ouderling
Bachplantsoen 5 A.M. Stolk
Beatrixlaan 6 J. Wolfert
Begonia 10 D.E. van Putten
Begonia (75+ leden) 8 C. Besuyen
Berberis 10 D.E. van Putten
Berberis (75+ leden) 8 C. Besuyen
Berkehof 3 P. Wolfert
Beukenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Bizetpad 5 A.M. Stolk
Blindeweg 2 D. van Rossum
Bloemendaal 9 P.W. Struik
Bloemenweg 12 P.W.(Perry) Machielse
Boezemweg 5 A.M. Stolk
Boomvliet 2 D. van Rossum
Boomvlietstraat 2 D. van Rossum
Bosdreef 6 J. Wolfert
Bromelia 10 D.E. van Putten
Bromelia (75+ leden) 8 C. Besuyen
Burg C Zaaijerlaan 6 J. Wolfert
Bustelweg 5 A.M. Stolk
 
C
sectie ouderling
Capellery 6 J. Wolfert
Clematis 10 D.E. van Putten
 
D
sectie ouderling
Dahlia 10 D.E. van Putten
Deurloo 3 P. Wolfert
Diderik van Zierikzeeln 6 J. Wolfert
Diepenbrockstraat 5 A.M. Stolk
 
E
sectie ouderling
Eikenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Emmalaan 4 G.C.P. de Dreu
Esdoornhof 3 P. Wolfert
Essenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Essenlaan (75+ leden) 8 C. Besuyen
 
F
sectie ouderling
Fluzistraat 6 J. Wolfert
Forsythia 12 P.W.(Perry) Machielse
Forsythia (75+ leden) 8 C. Besuyen
 
G
sectie ouderling
Gasthuissteeg 1 G.J. Adriaanse
Geldersedijk 2 D. van Rossum
Gelderspad 10 D.E. van Putten
Gelderspad (75+ leden) 8 C. Besuyen
Gerbera 10 D.E. van Putten
Gerbera (75+ leden) 8 C. Besuyen
Gooy 9 P.W. Struik
Griegpad 5 A.M. Stolk
 
H
sectie ouderling
Haveloozeweg 12 P.W.(Perry) Machielse
Heul 2 D. van Rossum
Hoekvateweg 5 A.M. Stolk
Hondsgalgweg 12 P.W.(Perry) Machielse
Honingeter 12 P.W.(Perry) Machielse
Hortensia 10 D.E. van Putten
Hortensia (75+ leden) 8 C. Besuyen
 
I
sectie ouderling
Irenelaan 1-11 6 J. Wolfert
Irenelaan 10-32 13 C. van Steeg
Irenelaan 13-67 13 C. van Steeg
Irenelaan 2-8 6 J. Wolfert
 
J
sectie ouderling
Julianalaan 4 G.C.P. de Dreu
 
K
sectie ouderling
Kaai 2 D. van Rossum
Kapoenstraat 1 G.J. Adriaanse
Kastanjelaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Kattewacht 4 G.C.P. de Dreu
Korteweegje 2 D. van Rossum
Kralingseweg 5 A.M. Stolk
Kreeke 3 P. Wolfert
Krommepad 5 A.M. Stolk
 
L
sectie ouderling
Lijsterbeshof 3 P. Wolfert
Lindehof 3 P. Wolfert
 
M
sectie ouderling
Maannezee 3 P. Wolfert
Magnolia 10 D.E. van Putten
Margrietlaan 6 J. Wolfert
Marijkelaan 6 J. Wolfert
Mendelssohnstraat 5 A.M. Stolk
Molenzicht 9 P.W. Struik
Monnikenweg 5 A.M. Stolk
Mozartsingel 5 A.M. Stolk
 
N
sectie ouderling
Nieuwstraat 1 G.J. Adriaanse
Nijverheidsweg 9 P.W. Struik
Noord Spuidijk 2 D. van Rossum
Noorddijk 7 A. Zoutendijk
Notenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
 
O
sectie ouderling
Onderlangs 2 D. van Rossum
Onwaardsedijk 2 D. van Rossum
Onwaardsedijk Noord 5 A.M. Stolk
Oost Havendijk 5 A.M. Stolk
Oranjelaan 4 G.C.P. de Dreu
Oud Kraaijer 2 D. van Rossum
Oudelandsedijk 2 D. van Rossum
Oudewei 3 P. Wolfert
 
P
sectie ouderling
Palingstraat 1 G.J. Adriaanse
Paulina van Weellaan 1 G.J. Adriaanse
Philipshoofjesweg 1-55 3 P. Wolfert
Philipshoofjesweg 2-44 3 P. Wolfert
Philipshoofjesweg 46-96 9 P.W. Struik
Philipshoofjesweg 57-79 9 P.W. Struik
Poldersweegje 1-27 10 D.E. van Putten
Poldersweegje 14-20 10 D.E. van Putten
Poldersweegje 2-12 8 C. Besuyen
Poldersweegje 220-248 8 C. Besuyen
Prins Bernhardlaan 4 G.C.P. de Dreu
 
R
sectie ouderling
Reginahof 4 G.C.P. de Dreu
Ring 1 G.J. Adriaanse
 
S
sectie ouderling
Schelpenpad 2 D. van Rossum
Secr. Rooijlaan 4 G.C.P. de Dreu
Secretarieweg 1 G.J. Adriaanse
Smalle Blokweg 5 A.M. Stolk
Smidsslop 1 G.J. Adriaanse
Spuikolk 2 D. van Rossum
Staakweg 1-3 6 J. Wolfert
Staakweg 2-24 6 J. Wolfert
Staakweg 209-217 6 J. Wolfert
Staakweg 5-207 13 C. van Steeg
Stationsweg 1 G.J. Adriaanse
Straatdijk 2 D. van Rossum
Sweelinckstraat 5 A.M. Stolk
 
T
sectie ouderling
Tramweg 4 G.C.P. de Dreu
Tuinstraat 1 G.J. Adriaanse
 
V
sectie ouderling
Verdilaan 5 A.M. Stolk
Vivaldilaan 5 A.M. Stolk
Vlakbodem 2 D. van Rossum
Voorstraat 1 G.J. Adriaanse
Vroonweg 5 A.M. Stolk
 
W
sectie ouderling
Watertoren 2 D. van Rossum
Wernerlaan 3 P. Wolfert
West Havendijk 1 G.J. Adriaanse
Westdijk 5 A.M. Stolk
Wilgenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Wilhelminalaan 4 G.C.P. de Dreu
Winterstraat 1 G.J. Adriaanse
 
Z
sectie ouderling
Zomerstraat 1 G.J. Adriaanse
Zuid Spuidijk 2 D. van Rossum
Zuiddijk (Herkingen) 2 D. van Rossum