Sectie-indeling

Onze gemeente is onderverdeeld in 13 secties. Iedere sectie heeft een eigen sectieouderling en lokaal wijkteam. Er zijn twee senioren-secties.

Toon straten / adressen van

straat sectie ouderling
* 75+ leden in overige straten - (niet sectie 8, gedeeld met 13) 14 Kees Arensman
* 75+ leden in overige straten - (niet sectie 8, gedeeld met 14) 13 Jan (J.T.) Sprong
* Voorkeurleden Buiten Goeree-Overflakkee 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Den Bommel 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Goedereede 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Herkingen 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Melissant 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Middelharnis 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Nieuwe-Tonge 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Ouddorp 7 A. Zoutendijk
* Voorkeurleden Oude-Tonge 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Sommelsdijk 11 J. Bevelander
* Voorkeurleden Stellendam 7 A. Zoutendijk
 
1
sectie ouderling
1e Stoofweg 1 G.J. Adriaanse
 
2
sectie ouderling
2e Stoofweg 1 G.J. Adriaanse
 
A
sectie ouderling
Acacia 10 Bert (H.) de Groot
Acacia (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
Achterdorp 4 G.C.P. de Dreu
Akelei 1-63 8 Frans (F.J.) Melaard
Akelei 2-32 10 Bert (H.) de Groot
Akkerleeven 12 P.W.(Perry) Machielse
Amberlaan 10 Bert (H.) de Groot
 
B
sectie ouderling
Bachplantsoen 5 Wouter Versluis
Beatrixlaan 6 J. Wolfert
Begonia 10 Bert (H.) de Groot
Begonia (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
Berberis 10 Bert (H.) de Groot
Berberis (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
Berkehof 3 P. Wolfert
Beukenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Bizetpad 5 Wouter Versluis
Blindeweg 2 Kees (C.) Koedam
Bloemendaal 9 P.W. Struik
Bloemenweg 12 P.W.(Perry) Machielse
Boezemweg 5 Wouter Versluis
Boomvliet 2 Kees (C.) Koedam
Boomvlietstraat 2 Kees (C.) Koedam
Bosdreef 6 J. Wolfert
Bromelia 10 Bert (H.) de Groot
Bromelia (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
Burg C Zaaijerlaan 6 J. Wolfert
Bustelweg 5 Wouter Versluis
 
C
sectie ouderling
Capellery 6 J. Wolfert
Clematis 10 Bert (H.) de Groot
 
D
sectie ouderling
Dahlia 10 Bert (H.) de Groot
Deurloo 3 P. Wolfert
Diderik van Zierikzeeln 6 J. Wolfert
Diepenbrockstraat 5 Wouter Versluis
 
E
sectie ouderling
Eikenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Emmalaan 4 G.C.P. de Dreu
Esdoornhof 3 P. Wolfert
Essenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Essenlaan (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
 
F
sectie ouderling
Fluzistraat 6 J. Wolfert
Forsythia 12 P.W.(Perry) Machielse
Forsythia (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
 
G
sectie ouderling
Gasthuissteeg 1 G.J. Adriaanse
Geldersedijk 2 Kees (C.) Koedam
Gelderspad 10 Bert (H.) de Groot
Gelderspad (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
Gerbera 10 Bert (H.) de Groot
Gerbera (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
Gooy 9 P.W. Struik
Griegpad 5 Wouter Versluis
 
H
sectie ouderling
Haveloozeweg 12 P.W.(Perry) Machielse
Heul 2 Kees (C.) Koedam
Hoekvateweg 5 Wouter Versluis
Hondsgalgweg 12 P.W.(Perry) Machielse
Honingeter 12 P.W.(Perry) Machielse
Hortensia 10 Bert (H.) de Groot
Hortensia (75+ leden) 8 Frans (F.J.) Melaard
 
I
sectie ouderling
Iepenlaan 10 Bert (H.) de Groot
Irenelaan 1-11 6 J. Wolfert
Irenelaan 10-32 13 Jan (J.T.) Sprong
Irenelaan 13-67 13 Jan (J.T.) Sprong
Irenelaan 2-8 6 J. Wolfert
 
J
sectie ouderling
Julianalaan 4 G.C.P. de Dreu
 
K
sectie ouderling
Kaai 2 Kees (C.) Koedam
Kapoenstraat 1 G.J. Adriaanse
Kastanjelaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Kattewacht 4 G.C.P. de Dreu
Korteweegje 2 Kees (C.) Koedam
Kralingseweg 5 Wouter Versluis
Kreeke 3 P. Wolfert
Krommepad 5 Wouter Versluis
 
L
sectie ouderling
Lijsterbeshof 3 P. Wolfert
Lindehof 3 P. Wolfert
 
M
sectie ouderling
Maannezee 3 P. Wolfert
Magnolia 10 Bert (H.) de Groot
Margrietlaan 6 J. Wolfert
Marijkelaan 6 J. Wolfert
Mendelssohnstraat 5 Wouter Versluis
Molenzicht 9 P.W. Struik
Monnikenweg 5 Wouter Versluis
Mozartsingel 5 Wouter Versluis
 
N
sectie ouderling
Nieuwstraat 1 G.J. Adriaanse
Nijverheidsweg 9 P.W. Struik
Noord Spuidijk 2 Kees (C.) Koedam
Noorddijk 7 A. Zoutendijk
Notenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
 
O
sectie ouderling
Onderlangs 2 Kees (C.) Koedam
Onwaardsedijk 2 Kees (C.) Koedam
Onwaardsedijk Noord 5 Wouter Versluis
Oost Havendijk 5 Wouter Versluis
Oranjelaan 4 G.C.P. de Dreu
Oud Kraaijer 2 Kees (C.) Koedam
Oudelandsedijk 2 Kees (C.) Koedam
Oudewei 3 P. Wolfert
 
P
sectie ouderling
Palingstraat 1 G.J. Adriaanse
Paulina van Weellaan 1 G.J. Adriaanse
Philipshoofjesweg 1-55 3 P. Wolfert
Philipshoofjesweg 2-44 3 P. Wolfert
Philipshoofjesweg 46-96 9 P.W. Struik
Philipshoofjesweg 57-79 9 P.W. Struik
Poldersweegje 1-27 10 Bert (H.) de Groot
Poldersweegje 14-20 10 Bert (H.) de Groot
Poldersweegje 2-12 8 Frans (F.J.) Melaard
Poldersweegje 220-248 8 Frans (F.J.) Melaard
Prins Bernhardlaan 4 G.C.P. de Dreu
 
R
sectie ouderling
Reginahof 4 G.C.P. de Dreu
Ring 1 G.J. Adriaanse
 
S
sectie ouderling
Schelpenpad 2 Kees (C.) Koedam
Secr. Rooijlaan 4 G.C.P. de Dreu
Secretarieweg 1 G.J. Adriaanse
Smalle Blokweg 5 Wouter Versluis
Smidsslop 1 G.J. Adriaanse
Spuikolk 2 Kees (C.) Koedam
Staakweg 1-3 6 J. Wolfert
Staakweg 2-24 6 J. Wolfert
Staakweg 209-217 6 J. Wolfert
Staakweg 5-207 13 Jan (J.T.) Sprong
Stationsweg 1 G.J. Adriaanse
Straatdijk 2 Kees (C.) Koedam
Sweelinckstraat 5 Wouter Versluis
 
T
sectie ouderling
Tramweg 4 G.C.P. de Dreu
Tuinstraat 1 G.J. Adriaanse
 
V
sectie ouderling
Verdilaan 5 Wouter Versluis
Vivaldilaan 5 Wouter Versluis
Vlakbodem 2 Kees (C.) Koedam
Voorstraat 1 G.J. Adriaanse
Vroonweg 5 Wouter Versluis
 
W
sectie ouderling
Watertoren 2 Kees (C.) Koedam
Wernerlaan 3 P. Wolfert
West Havendijk 1 G.J. Adriaanse
Westdijk 5 Wouter Versluis
Wilgenlaan 12 P.W.(Perry) Machielse
Wilhelminalaan 4 G.C.P. de Dreu
Winterstraat 1 G.J. Adriaanse
 
Z
sectie ouderling
Zomerstraat 1 G.J. Adriaanse
Zuid Spuidijk 2 Kees (C.) Koedam
Zuiddijk (Herkingen) 2 Kees (C.) Koedam